Budowa kortów

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 502 243 466

Od początku działalności firmy, budowa kortów tenisowych stanowi naszą specjalność

ROWIT gwarantuje kompleksowe usługi: zaczynając od projektu, przez przeprowadzenie prac przygotowawczych i robót ziemnych w miejscu, gdzie stanie kort tenisowy, aż po wykonanie i ułożenie nawierzchni. Budowa kortu tenisowego na tym się nie kończy, zajmujemy się również montażem oświetlenia oraz ogrodzenia. Dzięki temu z naszych obiektów można korzystać do woli.

Każdy projekt realizujemy wykorzystując pełnię fachowej wiedzy. Nasze korty tenisowe cechuje najwyższa jakość i wyjątkowo solidne wykonanie, które pozwala czerpać radość z użytkowania przez naprawdę długi czas. Mamy świadomość, że budowa kortów tenisowych to poważna inwestycja. Ze strony firmy ROWIT gwarantujemy zaangażowanie, profesjonalną obsługę i ogromne doświadczenie – niezbędne przy realizacji tak dużego przedsięwzięcia jak budowa kortu tenisowego.

Trzy typy nawierzchni do wyboru

Oferujemy trzy najpopularniejsze nawierzchnie tenisowe. Budujemy korty tenisowe o nawierzchni ceramicznej (mączka ceglana), akrylowej (kort twardy) lub ze sztucznej trawy (trawa syntetyczna).
Rozwiązania te są bardzo popularne na całym świecie, jednak ich specyfika znacząco się różni. W związku z tym zanim podejmą Państwo ostateczne decyzje i budowa kortu tenisowego ruszy, gorąco radzimy zasięgnąć opinii naszych fachowców.

Koszt budowy kortu tenisowego zależy od jego nawierzchni

Specjaliści z ROWIT szczegółowo przedstawią wszystkie warianty, a ich wskazówki pomogą Państwu dokonać optymalnego względem potrzeb wyboru. Koszt budowy kortu tenisowego w każdym przypadku będzie inny. Przybliżony cennik możemy oszacować dopiero po uzyskaniu niezbędnych informacji na temat warunków inwestycji oraz Państwa oczekiwań – a zatem zapraszamy do kontaktu!